Nowości

Mamy nowości! Do oferty wprowadzamy modele, o które od jakiegoś czasu pytałyście. Tak, możemy już zaoferować bieliznę miesiączkową bez konieczności używania podpasek! Nowe modele majtek niekapek już powoli stają się u nas dostępne. Będziemy mieć także większe rozmiary! Nowe modele posiadają kilka warstw pochłaniających wyciek, są przyjazne dla skóry i wygodne w użyciu. Szczegóły umieścimy w kartach produktu. Dla wygody możesz już swój rozmiar szybko znaleźć w pasku wyszukiwarki. Przed zakupem sprawdź koniecznie rozmiary, najlepiej porównując ze swoją bielizną.

Ciekawa nowość w ofercie sklepu Picobelle. Szczególnie polecamy dla kobietek wchodzących w nowy etap życia jakim jest rozpoczęcie okresu dojrzewania. Do oferty wprowadzamy niezwykle interesujące książki – dzięki nim prostsza będzie rozmowa z córką czym jest miesiączka, odpowiedzą na pytania dziewczętom nie mającym śmiałości zapytać. Zrównoważą stres towarzyszący pierwszemu krwawieniu. Must have każdej nastolatki. Zapraszamy! >>KSIĄŻKI<<

17.02.2020 Oczekujemy na nową dostawę majtek niekapek, niestety w związku z sytuacją dotyczącą masowych zachorowań w Chinach, realizacja dostawy przesunięta zostaje na początek marca. Drogie Klientki prosimy o chwilę cierpliwości, będziemy informować na bieżąco.

16.08. Oferta sklepu wzbogaci się o nowe modele majtek niekapek, tym razem wprowadzimy majtki z bawełny, majtki ciągutki dopasowujące się do figury – w końcu większe rozmiary!! Dla elegantek pojawią się majtki okresówki w piękną i elastyczną koroneczkę – tak, tak one też nie kapią! Nowe modele mają wkładkę także z przodu. Szukaj swojego modelu już we wrześniu!

Majtki niekapki w nowych odsłonach już niebawem w ofercie!

04.08. Przygotowujemy kolejną dostawę majtek na miesiączkę w ulubionych przez Was kolorach – nude i czarnym. Ponownie dostępne będą ok 15 sierpnia.

01.08. Już za parę dni w naszej ofercie pojawią się świetne podpaski wielorazowe Charlie Banana – jeśli nie chcesz niepotrzebnie zaśmiecać natury i masz dość comiesięcznych wydatków na podpaski ta propozycja powinna Cię zaciekawić!!

01.05. Niebawem nasza oferta zostanie uzupełniona o bieliznę na menstruację w większych rozmiarach XXL !!

28.04. Wprowadziliśmy do oferty herbatki na menstruację – dobrany zestaw ziół odpręża i pomaga podczas miesiączki – przy obfitych krwawieniach, pobudliwości i infekcjach. >>SPRAWDŹ<<