Czas i koszt dostawy

Dokładamy wszelkich starań by przesyłki trafiały do Was w jak najkrótszym terminie, do realizacji zamówienia przystępujemy już w chwilę po rozliczeniu płatności. W przypadku zakupu wyłącznie bielizny, przesyłki w dni robocze często wysyłamy jeszcze tego samego dnia lub następnego. Przy większej ilości produktów wysyłka następuje w 2-3 dni robocze – wiąże się to z kompletowaniem i pakowaniem produktów a także dojazdem do punktu nadania.  Jeśli czas miałby się z jakiegokolwiek powodu wydłużyć możesz liczyć, że skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie.

Przesyłki są wysyłane za pośrednictwem Kuriera DPD, Inpost lub Poczty Polskiej a także sieci Paczkomatów Inpost – w zależności od wyboru kupującego. Staramy się poszukiwać najbardziej korzystnych cenowo form przesyłki, co przy ciągle zmieniających się cennikach i warunkach firm przewozowych bywa nierzadko sporym wyzwaniem. Dlatego proponujemy kilka możliwości wysyłkowych z których wybierasz najbardziej dogodną dla siebie.

Uruchomiliśmy możliwość łączenia zamówień bez dodatkowych opłat za wysyłkę. Oznacza to, że możesz domówić produkty tak długo jak zamówienie ma status “w trakcie realizacji”. W koszyku wystarczy zaznaczyć w opcjach wysyłki ‘Domawiam’, a my już połączymy zamówienie z wcześniejszym. Po wygenerowaniu listu przewozowego usługa nie będzie już możliwa. 

Kurierzy (DPD, InPost) w 90% przypadków dostarczają przesyłki następnego dnia roboczego, Poczta Polska ok. 2 dni, a do Paczkomatów trafiają zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych. Jeśli chcesz by Twoja przesyłka została nadana inną firmą kurierską- skontaktuj się z nami jeszcze przed zakupem obliczymy koszt i wykonamy zlecenie nadania. Po przygotowaniu przesyłki otrzymasz od nas numer nadania i od tej pory już wiesz na jakim etapie podróży znajduje się Twoja przesyłka. Chcesz odebrać zamówienie własnym kurierem? Skontaktuj się przed dokonaniem zakupów.

Kwota zamówienia powyżej 300 zł = darmowa dostawa

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z obsługą wysyłek prosimy o kontakt.

Skorzystaj z formularza kontaktowego

Odpowiadamy w ciągu kilku do kilkunastu minut. Pamiętaj by w treści zapytania podać numer zamówienia lub inne szczegóły, dzięki którym szybko otrzymasz doprecyzowaną odpowiedź. Zapraszamy,

zespół PICOBELLE